Be kategorijos

2016 metų mados tendencijos vaikiškiems rūbams

Atėjus 2016 metams, madingesni tėveliai rūpinasi, kad ir jų atžalos gražiai atrodytų, kad drabužiai būtų pagal paskutinę madą vaikams. Norintiems, kad mažieji visuomet atrodytų puikiai, paruošėme patarimus, kaip 2016 metų pavasarį ir vasarą reiktų rengti vaikus, kad jie patrauktų visų akis ir sužavėtų.

Šiais metais vaikų madoje galima matyti pakanakamai daug įvairių raštų ir spalvų, tačiau viena aišku – daug kas pas vaikus atklydo iš suaugusiųjų mados. Tai matosi iš to, kad kaip ir vyresniųjų madoje, į vaikų kampelį atklysta stilingi ir, svarbiausia, patogūs drabužiai. Todėl vaikams rekomenduojami multifunkciniai drabužiai, tokie kaip kelnės, turinčios užtrauktuką, kuris gali kelnes paversti šortais. Pagal šią madą perorientuojami ir parduodami vaikiški rūbai internetu. Internetinėse parduotuvėse galite rasti daugiau variantų, tokių kaip išsiverčiančios kelių spalvų striukės ir panašiai.

Kalbant apie spalvas, 2016 metais dominuoja natūralios spalvos – tokios kaip mėlyna, žalia, kavos, smėlio. Pagrindinės naudojamos medžiagos, taip pat natūralios – medvilnė, linas. Tai tokios medžiagos, kurios ne tik labai tinka vasarai, bet ir jas dažnai turi lietuviški rūbai vaikams. Šaltesniu metu vaikams siūlomi veliūras, džinsas ir mezginiai – tai medžiagos, kurios yra patogios – vėlgi dėl šiais metais esančios praktiškumo mados.

Dėl siūlomų raštų mada vaikams išsiskiria. Mergaitėms yra daugiau siūlomi natūralūs iš gamtos atėję raštai – tai įvairūs lapeliai, vabzdžiai (drugeliai tiesiog būtini). Labai tinka įvairūs vaisiai, tokie kaip citrusiniai – jų ne tik atvaizdai, bet ir spalvos tinkamos šiems metams. Iš gyvūnų šiais metais dominuoja vandens: medūzos, jūrų arkliukai, auksiniai karpiai, koralai. Jeigu nėra jokių atvaizdų, mergaičių drabužius galima puošti ir nėriniais, raukiniais. Tuo dažnai pasižymi lietuviški rūbai vaikams.

Rūbai berniukams taip pat ima įkvėpimą iš gamtos, tačiau jiems siūlomi raštai yra drąsesni, labiau provokuojantys. Pavyzdžiui, jei yra jūros gyvūnai, ant jų bus ryklių, krabų, aštuonkojų atvaizdai, kurie yra agresyvesni. Jeigu yra gamtos sfera, tuomet berniukams tinkantys atvaizdai primenantys džiungles – palmių lapai, lijanos. Ieškant ramesnių sprendimų – vis dar populiari kelioninė tema su pašto ženklų, žemėlapių atvaizdais.

Drabužių pasiūlymai taip pat skiriasi nuo vaikų amžiaus. Kuo vaikas vyresnis, tuo labiau siūlomos šatesnės spalvos. Ikimokyklinukams rekomenduojamos šiltos spalvos. Jeigu ant drabužių nėra jokių atvaizdų, spalvos gali būti ir ryškesnės, tuomet gali būti geometrinių raštų.

Vaikų mados pakankamai greitai keičiasi – taip pat kaip ir suaugusiųjų. Tačiau kuo tai patogu, kad vaikai vis tiek išaugs iš jiems perkamų rūbų, todėl galima investuoti į tai, kad jie tą laiką atrodytų stilingai. Tuo seka ir parduodami vaikiški rūbai internetu. Jeigu internetinėje parduotuvėje kai kurie drabužiai bus itin mažesnės kainos, pasitikrinkite – galbūt tai todėl, kad jie jau nebemadingi.