Kita

Ar būti nėščia ir stilinga – nesuderinami dalykai?

Laukimo laikotarpis būsimoms mamoms turi būti pasižymėjęs –  ramybe, jaukumu ir patogumu. Būsimoms mamytėms stengiantis nurimti ir pasidžiaugti esama padėtimi. Tačiau kai kurios būsimos mamytės nenurimsta ir nori net laukiant savojo džiaugsmo padaryti šį momentą išskirtiniu – stilingai. Gali iš moters daug ką atimti, bet skonio pojūčio niekada. Taigi kokias 2018 metų mados tendencijas gali nėščiosios pritaikyti sau?

  • Rūbai nėščioms, pirmiausia, turi būti saugūs ir patogūs. Vėsioms lietingoms dienoms – būtina apsirūpinti lietpalčiu. Kaip tik šiuo metu – plastikiniai drabužiai – naujasis mados klyksmas. Nors daugumai ši medžiaga sunkiai priimtina, tačiau Lietuvos orams tai puikiai tinka. Plastikos detalės ant drabužių gali puikiai apsaugoti būsimas mamytes nuo peršalimo. Tačiau reikia iš karto pastebėti, kad ji sunkiai praleidžia orą.
  • Džinsai jau 2017 metais diktavo taisykles ir šiais metais ši medžiaga toliau dominuos. Ir ją puikiai gali pritaikyti būsimos mamytės! Visiems gerai žinoma, kad šiuo metu ypač išpopuliarėję aukšto liemenio džinsai (angl. „mom jeans“) net pavadinti mamų garbei. Tai kam praleidus progą ir neužsidėjus jų? Rūbai nėščiosioms gali būti dar patogesni, jei renkiesi džinsinį kombinezoną, kuris galima sakyti tobulai tiks tiek žiemos, tiek vasaros laikotarpiui.
  • „2 in 1“  ir šįkart tai tikrai nekalbama apie esamą padėtį, o apie tai kad šių metų sensacija patapo – drabužis ant drabužio arba „eglutės efektas“. Kaip, pavyzdžiui, klasikinis paltas ant kito palto, storesnio audinio megztinis su striuke ir kiti pasirinkimai sluoksniuojant drabužius – pagirtini šį sezoną. Tokie drabužiai nebrėžia suapvalėjusių formų, kaip tik ir yra tinkamas nėščioms, kadangi neleidžia sušalti. Daug sluoksnių drabužių ir net baisiausi šalčiai nebebaisūs. O kur dar ir tai, kad taip greitu rengsis kiekviena.

Visos norime būti išskirtinės savo stiliumi, todėl net laukimo laikotarpiu galima pritaikyti sau net aukštųjų madų tendencijas. Reikia nepabijoti iššūkių ir išbandyti naujus dalykus – kaip plastikinės kelnės, bet ir grįžti prie daugiau klasikinių nėštukėms skirtų drabužių – kaip kombinezonas. Svarbiausia, jaustis patogiai ir apsaugotai tiek netikėtai užklupusiam lietingam orui,  tiek žvarbiam šaltukui.