Namai

Būstas pritaikytas suaugusiems ir vaikams

Susilaukus vaikų, yra svarbu užtikrinti, kad visi sprendimai bus tinkami ir jiems. Dažnai asmenys pradeda ieškoti erdvesnio, jaukesnio būsto. Kai kurie, norėdami suteikti vaikui netrukdomą vaikystę pasirenka išsikelti iš miesto. Tokiais atvejais norint susikurti savo erdvę, gali pagelbėti mediniai namai.

Mažojo sveikata

Sveikam vaikų vystymuisi yra reikalingas ne tik gaivus oras, parinkti teisingi žaislai ir nuolatinis dėmesys. Labai svarbi ir aplinka, kurioje jie auga. Šiuo metu yra pastebėta, kad vis daugiau vaikų augdami susiduria su kvėpavimo sunkumais, juos dažniau užpuola alergijos. Didelė tikimybė, kad taip atsitinka dėl netinkamos oro kokybės patalpoje. Dėl oro vyresniems gali būti sunku susikaupti, gali prastėti pažymiai. Tinkamai parinkta aplinka, o tiksliau būstas, gali padėti vaikams visuomet kvėpuoti gryną orą ir aprūpinti smegenis reikiamu deguonimi, ne tik tuomet, kai jie yra lauke.

Norint užtikrinti geriausią įmanomą vaiko sveikatą, galima pradėti nuo gyvenamosios vietos parinkimo. Juk nuo to priklauso, kur vaikas galės žaisti, kaip jis eis į mokyklą, ar jį reikės vežti, ar galės nueiti pats. Tad kur turėtumėte gyventi?

Būsto pasirinkimas

Nors mediniai namai turi daug teigiamų savybių, pirmiausia reikia nuspręsti, kur jį statysite. Jei persikraustote jau susilaukę ar besilaukdami mažų vaikų, geriausia renkantis būstą patikrinti:
• ar jis yra toliau nuo judrios gatvės? Juk nenorite, kad paaugę vaikai kvėpuotų automobilių gaminamą anglies dioksidą.
• Ar netoli yra mokykla? Paaugus vaikams nereikės jų vežioti.
• Ar yra žalios erdvės, kur vaikai galėtų žaisti?
• Koks būsto energinis efektyvumas? Juk svarbu, kad vaikui būtų šilta žiemą, o vasarą vėsu.

Jei norite užtikrinti, kad būstas turės visus privalumus, tiks pagal jūsų ir jūsų vaikų poreikius, galite namą statytis patys. Pasirinkę ekologiškus medinius namus, kurie statomi atsižvelgiant ne tik į pačių medžiagų suteikiamus privalumus, bet ir kaip išnaudoti saulės energiją. Tai leidžia užtikrinti, kad namuose visuomet bus šilta ir jauku.

Tačiau nesupraskite neteisingai – mediniai namai nėra šabloniniai būstai. Pasirinkę tinkamus rangovus, gausite būstą, visiškai atitinkantį Jūsų ir vaikų poreikius, pastatytą pagal norimą architektūrinį dizainą.