Namai

Čiužinių centras: kaina turi būti verta kokybės

Nesvarbu, kiek jums bebūtų metų, kiekvienam yra aktualus geras miegas nakties metu. Vienas svarbiausių atributų stengiantis išsimiegoti, yra kokie pasirinkti čiužiniai miegoti. Čiužinių centras „Miego Centras“ pasakoja, kad kaina, sumokėta už juos turi atitikti teikiamą miego kokybę.

Medžiagos ir skirtingi audiniai

Dažnai asmenys, rinkdamiesi čiužinį atsižvelgia tik į kainą ir kelias pragulėtas minutes. Visiškai neatsižvelgdami į medžiagas, iš ko buvo padarytas čiužinys, žmonės gali visiškai apsirikti ir nusipirkti jiems netinkamą prekę.

  • Lateksas geriausiai tinka alergiškiems žmonėms, nes ant jo nesikaupia dulkės, nesusidaro dulkių erkutės.
  • Viskoelastiniai čiužiniai skirti sportiškiems žmonėms, arba tiems, kuriems dažnai nutirpsta galūnės miegant: jie prisitaiko prie kūno formų ir leidžia lengviau užmigti.
  • Spyruokliniai reikalingi asmenims, turintiems nugaros skausmus, nes jie yra kiek kietesni.
  • HR poliuretaniniai parankūs asmenims, kuriems visuomet karšta miegoti. Šie puikiai palaiko vėsią temperatūrą.

Kas miegos?

Renkantis čiužinį, ypatingai svarbu žinoti, kas ant jo miegos. Niekuomet nerinkite čiužinio kitam žmogui, nes jis gali miegoti visiškai kitaip, todėl būtent tas asmuo turi išbandyti jį. Perkant čiužinius vaikams, galite vadovautis šiais patarimais.

  • Yra specialių čiužinių, skirtų kūdikiams, kurie skirti mažoms lovelėms.
  • Kiek paaugusiems vaikams čiužinį taikykite taip pat kaip ir sau: pagal poreikius, t. y. kaip medžiaga išpildo poilsio reikiamybes.

Pasiruošimas pirkti

Čiužinių centras akcentuoja, kad nereikia bijoti prekę grąžinti, jei dar nepraėjo 60 dienų po pirkimo. Juk svarbu, kad jūs tinkamai išsimiegotumėte, o norint tą pasiekti gali tekti išbandyti net kelis čiužinius. Žinoma, taip atliekant, svarbu pasitikrinti, kokios yra nustatytos grąžinimo sąlygos.

Nors čiužinius lengvai galima rasti internetinėse parduotuvėse, patariama geriau nuvykti ir pačias prekes išbandyti patiems. Rinkdamiesi čiužinį turite ne tik ant jo atsisėsti ir pasėdėti, bet ir kelias minutes pagulėti. Pasistenkite gulėti įvairiomis pozomis, ypatingai kreipdami dėmesį į tas, kurios dažniausiai pasitaiko natūralioje miego būsenoje. Svarbu suprasti, ką sako jūsų kūnas: ar gulėdami ant čiužinio jaučiate, kaip pradedate atsipalaiduoti? Čiužinį perkant vaikams, taip pat paraginkite juos taip jį išbandyti.

Renkantis jums geriausią prekę, taip pat atkreipkite dėmesį, ką jums siūlo pasirinktas čiužinių centras. Dirbantys specialistai galės geriausiai patarti, kokios prekės padės išsimiegoti.