Namai

Granules šildymui renkasi vis daugiau jaunų šeimų

Nors medienos granulės ir nebėra naujiena, tačiau dėl jų naudojimo konservatyvesni žmonės vis dar dvejoja. Tuo tarpu kiti, jau išmėginę šią kietojo kuro rūšį- džiaugiasi ir dalinasi atrastais privalumais. Juos ir apžvelgsime toliau kartu su kuro-granules.lt specialistų pagalba.

Ekologiškumas

Bene pagrindinis privalumas, kodėl yra pasirenkamos medžio granulės – tai jų ekologiškumas. Iš medžio atliekų, pjuvenų ir kitų atraižų gaminamos granulės atspindi antrinių žaliavų panaudojimo principą. Jis beje itin efektyvus, nes neišmetamos šiukšlės, o iš jų sukuriama vertė.

Paprastas transportavimas

Granulės būna patogiai supakuotos į maišus, todėl jas transportuoti galima ir patiems. Jos visiškai nedulka ir nesukelia nepatogumų. Net jų sandėliavimui nebūtina atskira patalpa, nes jos gražiai supakuotos gali būti laikomos bet kuriame prieangyje.

Mažesnis peleningumas

Degdamos medienos granulės išskiria itin nedaug pelenų, todėl granulių krosnelę reikia rečiau valyti, tuo pačiu dėl jų sandaros išskiriamas mažesnis dūmų kiekis, jie nėra tokie tamsūs ir tiršti. Tai automatiškai lemia mažesnę žalą atmosferos sluoksniui, yra labiau tausojama gamta.

Automatinis namų šildymas

Namų šildymas yra palengvinamas, teigia kuro-granules.lt atstovai, nes granulių krosnelės gali veikti ir automatiškai. Taip granulių nereikia nuolat pildyti, joms sudegus, krosnelė jas paima automatiniu būdu, todėl nereikia nuolat sergėti degimo.

Energetinis efektyvumas

Šis kietais kuras, lyginant su malkomis, yra žymiai efektyvesnis, o namuose pagaminama šiluma laikosi ilgiau. Todėl tie, kas perėjo nuo tradicinių namų šildymo būdų prie medžio granulių – iškart pajuto skirtumą. Pavyzdžiui, grįžus iš darbo ar atsikėlus po nakties nereikia paskubomis bėgti ir pradėti šildyti namus, nes vidutinė temperatūra yra palaikoma nuolat. Medienos granulės žymiai ilgiau dega, todėl jų ne tik reikia mažiau, bet ir užtenka ilgiau.

Galima įsigyti bet kada

Dėl gamyklinio gamybos principo, ši kietojo kuro rūšis gali būti įsigyjama bet kuriuo metų laiku. Skirtingai nei malkos, granulės yra parduodamos jau išdžiovintos ir supakuotos, todėl jas galima įsigyti tiek vasarą, tiek ir žiemą – bet kada, kai jų prireikia ar baigiasi jų atsargos.

Tai pagrindiniai privalumai, kuriuos nurodo žmonės ne vieną sezoną naudojantys granules. Atraskite šio biokuro teigiamas puses ir jūs – pradėkite naudoti ekologišką kietąjį kurą.