Namai

Kaip įrengti kambarį dvynukams?

Laukiantis vaikelio reikia tinkamai pasiruošti. Tačiau, kai sužinoma, jog gims dvynukai – pasiruošimas atrodo dar rimtesnis. Pirmiausia, be abejonės reikia pradėti ne tik nuo vaikiškų drabužėlių, bet ir nuo vietos, kur jie gyvens – vaikų kambario. Taigi, dabar pateiksime keletą patarimų, kaip tinkamai jį įrengti.

 

Tinkama aplinka

 

Nieko nėra svarbiau, kaip parinkti patį tinkamiausią kambarį. Raskite jį tokį, kuris būtų su daug šviesos ir jeigu ten jau pastatytos tėvelių lovos ir spintelės, pasiaukokite dėl vaikučių ir užleiskite šį kambarį jiems. Itin puiku, jeigu pasirinksite aplinką, kurioje bus ne vienas, o keletą langų – taip užtikrinsite, jog kambarys bus jaukus. Be to, būtinai rinkdami, kuris kambarys galėtų būti Jūsų vaikučių, atkreipkite dėmesį, kad jis nebūtų šiaurinėje namo pusėje arba kampinis – tai yra šalčiausios namo vietos, todėl, Jūsų vaikai galimai jus didesnį šaltį žiemos metu, todėl svarbu pasirūpinti, kad kambarys būtų pietinėje arba rytinėje pusėje.

 

Kambario spalva

 

Itin svarbu išrinkti tinkamą spalvą. Jeigu kuriate kambarį mergaitėms – pasirinkite tokias spalvas kaip švelniai persikinė ar rožinė. Taip sukursite tikrą princesių pasaulį. Jeigu gims porelė, pasirinkti galite įvairiai – galite visą kambarį dažyti viena neutralia spalva arba pasirinkti skirtingus spalvų derinius, renkantis ne tik pagal kambario spalvą, bet ir derinant prie tėvų lovos. Itin populiaru vieną kambario pusę nudažyti viena spalva, o kitą – kitokia. Jeigu kambaryje gyvens berniukai, galite parinkti šaltesnes arba žemiškas spalvas, tokias kaip rusva, smėlinė, melsva.

Baldų pasirinkimas

 

Baldų rinkimas priklauso nuo pačių tėvelių pasirinkimo. Vieni stengiasi atskirti kiekvieno vaikelio baldus ir supirkti juos skirtingų spalvų. Kiti – perka visus vienodos spalvos baldus. Iš tiesų, pasitaiko netgi tokių momentų, kad spalvos yra derinamos prie tėvelių miegamojo lovos.

 

Svarba detalėms

 

Įrenginėjant dvynukų kambarį, reikėtų nepamiršti apie tokį dalyką kaip papildomos detalės. Puikiai atrodys, jeigu papuošite kambario sienas vaikiškais paveikslėliais ar filmukų personažais. Taip pat, parduotuvėse galima nusipirkti atskirų dekoratyvinių raidžių, todėl juos įsigijus galite sudėlioti savo vaikelių vardus ir pakabinti juos virš lovų.

 

Įrenginėjant kambarį dvynukams, nepamirškite, jos svarbu atkreipę dėmesį į tinkamą aplinką, baldus, interjerą ir detales sukursite puikią aplinką savo mažyliams.