Vaiko kambario interjeras

Kaip išrinkti lovą mažajam

Nesvarbu, ar laikas mažajam pirkti dideliems vaikams skirtą lovą, ar tiesiog reikia naujos, išsirinkti tinkamą vaikišką lovą yra rimtas reikalas. Jos nėra pačios pigiausios, todėl turite įsitikinti, kad Jūsų pasirinkta patinka ne tik vaikui, bet ir atitinka kelis svarbius aspektus, į kuriuos turėtų atsižvelgti kiekvienas tėvelis. Baltaipl.lt komanda pažymi kelias svarbias savybes, kurias turėtų atitikti lovos vaikams.

 

Saugumas

 

Tai itin svarbus aspektas. Prieš pasirinkdami lovą, turite įsitinkinti, kad ji yra saugi, skirta vaikams. Reikia patikrinti, kokios medžiagos buvo naudojamos gamyboje, ar jos yra aukšto kokybės, ar ne. Paprastai rekomenduojama rinktis lovos rėmą, pagamintą iš medienos. Mediena pasižymi tvirtumu ir ilgaamžiškumu, tad jei mažylis labai dūks ant jos, jis nesulūš. Jei tai pirmoji jo lova, tada vertėtų įsigyti ir įmontuoti apsauginius rėmelius, kad jis netyčia naktį neiškristų.

 

Funkcionalumas

 

Kokia lovos funkcija? Dabar tai gali atrodyti kaip kvailokas klausimas, tačiau, kaip pastebi Baltaipl.lt konsultantai, lovos vaikams gali atlikti daugiau nei vieną funkciją. Pavyzdžiui, ar Jūsų pas dažnai nakvoja vaiko draugai? Jei taip, tada apžiūrėkite į lovas su ištraukiamu apatiniu stalčiumi. Čia laisvai galima įdėti dar vieną čiužinį ir taip gauti papildomą lovą. O gal kambaryje nėra daug vietos? Tada itin pravartus variantas dviaukštė lova, kurios apačioje įrengtas stalas su lentynomis. Taip sutaupoma ir taip ribota patalpos erdvė, o mažylis turi patogią vietą ir miegoti, ir atlikinėti namų darbus.

 

Čiužinys

 

Galiausiai reikia nepamiršti čiužino – jis toks pat svarbus, kaip ir lovos rėmas. Jis turėtų būti patogus, suteikti pakankamą atramą augančio mažyliui stuburui, bet ne per minkštas. Rekomenduojama atsižvelgti į čiužinio tankį, o jį patikrinti galite pagal šios priemonės tvirtumą. Puikus bandymas, kurį galite atlikti, yra rankomis suspausti čiužinio šonus. Jei jis lengvai susistumia, lankstosi, tada jis nėra pakankamai tankus, o taipogi, ilgai netarnaus.

 

Norint užtikrinti, kad pasirinktos lovos vaikams tinkamos, saugios, Baldaipl.lt rekomenduoja atsižvelgti į aukščiau paminėtus punktus. Taip užtikrinsite mažylio sveikatą bei patogų miegą.