Vaikiški drabužiai

Kaip išrinkti vaikiškus batukus?

Išrinkti batus, kaip ir drabužius mažyliui ar jau ūgtelėjusiam vaikui – tikrai nelengva užduotis. Kita vertus, neretai sudėtinga išrinkti batus sau patiems. Visgi kriterijai yra labai panašūs, o pirkimo vietų ir variantų – labai daug. Dauguma sutinka, kad itin patogu yra vaikiški batai internetu. Tad šį sykį – naudingi patarimai, kaip išrinkti batukus iš el. parduotuvės pasiūlos.

 

Tiksliai žinokite pėdučių matmenis

 

Net ir įprastoje parduotuvėje gali būti sunku atrasti tinkamus batukus, jei neaišku, kokio dydžio yra vaiko pėdos. Tad skirkite tam laiko ir išmatuokite tiek pėdučių ilgį, tiek plotį (siauriausioje ir plačiausioje vietoje). Tuomet jau galėsite pasinaudoti universalia ar specifinio gamintojo pateikta dydžių lentele ir prašyti specifinės avalynės.

 

Apgalvokite komforto detales

 

Vaikiški batukai – tai avalynė ir kūdikiams, ir vaikščioti dar nemokantiems, ir vos pramokusiems mažyliams, ir darželinukams ar mokyklinio amžiaus vaikams. Visi jie pasižymi skirtingai komforto poreikiais, specifika. Tad jei domina vaikiški batai internetu, tiksliai žinokite, ko reikia.

 

Labiausiai vaikams tinka batai su paminkštintu vidumi. Be to, geriausia dėmesio daugiau skirti natūralioms gamybos medžiagoms, tokioms kaip medvilnė, oda. Nepamirškite, kad avalynė turi būti patogi tiek ties kulnu, tiek ties nosimi. Svarbu ir tai, kad batai nebūtų aukšta pakulne ar platforma – tokie tiks nebent trumpoms šventėms, nes kitaip kojelės iškryps.

 

Dizainas – ne paskutinis

 

Tiksliai žinodami, kokio dydžio ir kokios paskirties, tipo, komforto lygio batukų reikia galite apgalvoti ir dizaino niuansus. Šiandien rinktis tikrai yra iš ko – galbūt dėl to pasirinkti kartais būna dar sunkiau. Juk avalynė gali būti vienspalvė ir marga, su dekoro detalėmis, tokiomis kaip aplikacijos ar piešinėliai. Skirtingi užsegimo būdai, pado forma ir aukštis, noselės forma – vos dar keli dalykai, kuriuos tenka apgalvoti tėveliams. Tad vaikiški batai internetu neturėtų būti pasirenkami atmestinai, lengvabūdiškai.

 

Įsitikinkite, kad naujieji batukai puikiai tinka prie turimos ar planuojamos įsigyti aprangos. Be to, tiksliai žinokite, kad avalynė tikrai tinkama reikiamam sezonui. Tai taip pat padės geriau ir greičiau atsirinkti tinkamiausius variantus.

 

Kai viskas apgalvota, tada jau galima įvertinti ir kainą. Tik nepamirškite – perkate batukus besiformuojančioms kojoms, be to, tikriausiai batai bus avimi dažnai. Tad kritiškai įvertinkite pigiausius modelius ir atraskite tai, kas pateisins visus lūkesčius.