Priežiūra ir ugdymas

Kaip įtikinti savo vaiką, kad odontologo bijoti nereikia?

Kaip pastebi Kaunodenticija.lt komanda, daugelis tėvelių susiduria su tuo, kad vaikų odontologai jų atžaloms tarsi pabaisa spintoje. Dėl to neretai susiduriama su sunkumais, kai ateina laikas apsilankyti pas dantų gydytoją. Visgi dantų sveikata svarbi kaip ir kiti vaiko priežiūros aspektai, tokie kaip geras miegas. Tad kaip nuraminti vaiką ir padėti jam suprasti, kad odontologai nusiteikę tik padėti, o lankytis pas juos reikėtų reguliariai?

 

Skausmas bus numalšintas

 

Skausmas yra tai, ko dažniausiai bijo vaikai prieš einant pas odontologą, tačiau laikai kai reikia kentėti skausmą odontologo kabinete yra praeityje. Šiais laikais net ir registruojantis Kaunodenticija.lt suteikiama nuskausminimo paslauga, kurios dėka galite būti užtikrinti, kad Jūsų atžalai vaikų odontologai nekels nemalonių situacijų su nepatogumu ar sunkiai pakeliamu skausmu.

Žaismingi pasiūlymai vaikams

 

Kai skausmo bijoti nebereikia, belieka tik įkalbėti vaiką apsilankyti pas odontologą. Tai padaryti padės ne tik puikiai savo darbą išmanantys, išskirtinai su vaikais dirbantys specialistai, bet ir tokie dalykai kaip galimybė plombuoti dantis spalvotomis plombomis, kurių platus pasirinkimas sužavės kiekvieną vaiką, o naujai atrastos galimybės pasipuošti savo mėgstamiausia spalva džiaugsmas kaip mat privers pamiršti bet kokią skausmo ar daktarų baimę.

 

Kada apsilankyti pirmą kartą?

 

Kaip pastebi Kaunodenticija.lt gydytojai, neretai tėveliai galvoja, kad pas odontologus lankytis reikia tik tada, kai iškyla pirmosios problemos su dantukais, ar net sako, kad vaikų odontologai ir jų paslaugos nereikalingos tol, kol neiškrito pieniniai dantys ir nepradėjo augti nuolatiniai. Tačiau toks nusistatymas yra klaidingas, o elgtis reikėtų visiškai atvirkščiai. Esant galimybei vaikučius su odontologais ir jų darbu supažindinti reikėtų gerokai anksčiau, nei prireikia pirmo vizito pas juos, o pirmaisiais dantukais rūpintis reikėtų jiems vos pradėjus dygti.

 

Net jeigu pieninius dantukus ilgainiui ir pakeis nuolatiniai, tai nereiškia, kad netinkama jų priežiūra negali Jūsų mažyliui sukelti nuolatinio skausmo, nepatogumo, ar net rimtesnių ligų. Todėl geriausia iš anksto pasirūpinti, kad vaikų odontologai neprimintų baubo, o mažylis pas juos noriai lankytųsi. Žinoma, tokiu tikslu dirba ir patys odontologai – visko jų galite klausti ir per svetainę Kaunodenticija.lt. Norėdami to pasiekti savo mažyliu turite pasirūpinti patys, tad nepamirškite skirti laiko savo atžalos dantukams, už tai ateityje tikrai bus padėkota.