Be kategorijos

Kaip neapsigauti perkant vaikiškus rūbus internete?

Neilgai veikiančios vaikų rūbų parduotuvės yra tikras galvos skausmas dirbantiems tėvams. Mažajam prireikus naujų rūbų, tėvams reikia arba aukoti savo savaitgalius ar vakare jau pavargusį vaiką dar tempti į prekybos centrus, kur viena kita parduotuvė dar veiks. Tačiau yra dar vienas sprendimas – tai parduodami vaikiški drabužiai internetu. Tai turi daug privalumų – sutaupo laiką, nereikia matuotis, tačiau taip pat lengva ir apsigauti.

Norint neapsigauti, pirmiausia yra svarbi pati parduotuvė, kur parduodami drabužiai vaikams internetu. Svetainė turėtų būti tvarkinga, vizualiai traukianti. Priešingu atveju, tai gali rodyti ir jų paslaugų kokybę, kad užsakytais drabužiais nebus taip gerai pasirūpinta. Tikrinant svetainę reikia pažiūrėti ir produktų grąžinimo taisykles. Nupirkti rūbai vaikams internetu vaikučiui pamatuoti bus jau sumokėjus pingus, todėl jiems netikus, reikia žinoti, kaip ir kada juos galima grąžinti, atgauti pinigus.

Vaikiški drabužiai internetu yra tik matomi, jų negalima pačiupinėti, paliesti prieš perkant, todėl prie produktų turėtų būti išsamus aprašymas, kuris nurodo ne tik dydį, bet ir naudotas medžiagas. Svetainėje turėtų būti galima ir surasti atsiliepimus apie produktus – leidžia dvigubai apsidrausti, nes tai parodo, kad jau yra mamų ir tėčių, kurie tuos rūbus pirko. Net jei žinote savo vaiko išmatavimus, negalima būti užtikrintiems, kad perkami drabužiai vaikams internetu bus tokio paties dydžio, nes gali skirtis prekinis ženklas, gaminio medžiagos. Todėl geriausia yra pirkti vienu dydžiu didesnį – net jei drabužis šiuo metu netiks, vaikas galės jį nešioti paaugęs – o ir Jums vėliau neteks sukti galvos, ką rengti.

Perkant rūbus internetu yra svarbu suderinti vaikų ir tėvų norus. Nors rūbai vaikams internetu parduodami jau gan ilgą laikotarpį, vis dar pasitaiko tų, kurie apsigauna dėl to, kad jie gražiai atrodo. Todėl nereiktų tiek daug kreipti dėmesio į nuotrauką (ji bendram vaizdui susidaryti), o geriau daugiau paskaityti produkto aprašymą. Aprašymas turėtų būti techniškas, pažymintis skirtingas medžiagas, rūbų funkcionalumą bei kokio ūgio ir sudėjimo vaikams tinka tikrinami drabužiai vaikams internetu (turi būti pridėta dydžių lentelė). Perkant rūbus vaikams, medžiagos turėtų būti švelnesnės ir ilgaamžiškesnės, todėl viena iš dažniausių yra medvilnė. Kai kurie drabužiai nuotraukoje neatrodys estetiškai, tačiau perkami dėl savo funkcionalumo, pavyzdžiui, neperšlampami kombinezonai.

Perkant rūbus vaikams internetu galima sutaupyti daug laiko ir rasti tai, kas patinka. Paieškojus daugiau, užsiprenumeravus internetinių parduotuvių naujienlaiškį, galima sužinoti ir kada prekės pigesnės, gauti nuolaidų kodų. Svarbiausia visuomet patikrinti svetainės efektyvumą, paskaityti atsiliepimus apie jos veiklą bei sekti parduodamų produktų kokybę. Nupirktus produktus rekomenduojama išskalbti prieš apvelkant vaiką – taip galima įsitiktinti, kad nebus jokių bakterijų.