Kaip perkant dviratį daug neišleisti?

Ar ieškai dviračio kasdieniam naudojimui ir manai, jog 1000 eurų suma per didelė tavo kišenei ir nenori dviračiui išleisti visų savo santaupų? Ar jis tau reikalingas tik trumpų distancijų keliams įveikti? Tuomet tau verta permąstyti, kaip ieškodavai dviračių transporto priemonių: maža kaina visai nereiškia, kad jie bus nekokybiški. Tiesiog reikia žinoti, ko ieškoti.

Peržiūrėk daug svetainių

Daugumos žmonių klaida perkant dviratį ar bet kurį kitą daiktą skelbimuose – priimti patį pirmąjį pasiūlymą. Nesvarbu, ar neturi laiko ieškoti, nes esi užsiėmęs, ar nemoki, bet turi paieškoms skirti bent keletą valandų, jog rastum patį geriausią pasiūlymą už geriausią kainą. Pigūs dviračiai nesimėto ant kiekvieno kampo – juos reikia rasti. Rekomenduojame susidaryti lentelę, kurioje patikrintumėte kaip skiriasi įvairių dviračių kaina, pagrindinės dalys: kokia grandinė, stabdžiai, ratai ir panašiai.

Susitik su pardavėju

Pirkti dviratį yra tas pats, kaip pirkti mašiną. Juk mašinos nepirktum, jei jos neišbandytum prieš pirkimą? Jei nori įsigyti tikrai gerą produktą, turi jį apžiūrėti gyvai. Todėl gali aplankyti dviračių parduotuvę, pasiteirauti konsultantų apie dviračio savybes.

pigus dviratis pievojeApžiūrėk prieš pirkdamas

Norėdamas nusipirkti ne tik pigų, tačiau ir aukštos kokybės dviratį, prieš pirkdamas turi jį gerai apžiūrėti. Ir ne tik jo nuotrauką. Nebijok paprašyti pardavėjo, jog tau leistų padaryti trumpą važiavimo testą, kad galėtum patikrinti dviratį iš esmės – ar veikia stabdžiai, ar dviratis nekrypsta į vieną ar kitą pusę. Kaip minėta, pigūs dviračiai visai nereiškia, kad jie bus prasti. Tačiau jei nieko nenusimanai apie šias transporto priemones, pasiimk kartu su savimi žmogų, kuris turi patirties važinėjant dviračiu ir žino, į ką reikia atkreipti dėmesį.

Ar verta pirkti pigų dviratį? Sakome, kad taip, jei jis bus naudojamas daug jėgų nereikalaujančioms išvykoms į gamtą, vakariniams pasivažinėjimams su draugais ar augintiniu. Kita vertus, jei nori važinėtis ekstremaliais vingiuotais keliais, kalnais, ar kitokiomis nelygiomis dangomis, ir atstumai siekia daugiau nei 50 kilometrų, verta pagalvoti apie didesnių investicijų reikalaujantį dviratį. Vis dėlto, pigūs dviračiai puikiai tinka pradedantiesiems ar besimokantiems jais važiuoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *