Vaiko kambario interjeras

Kaip vaiko kambariui suteikti jaukumo?

Vaiko kambarys – vieta, kur ypač norisi jaukumo, todėl dauguma tėvelių bando sumaniai jį papuošti. Dažnai vaikas pats pasako, kokie jo mėgstamiausi animaciniai personažai, spalva ar gyvūnėlis, todėl į tai atsižvelgus galima pasirinkti palankiausią jam sprendimą. Vaikiškos lovos mašinos gali būti tiek berniuko, tiek mergaitės kambaryje. Ją galima pritaikyti pagal spalvą arba dizainą.

Kokie sprendimai tinkamiausi vaikiškam kambariui?

• Daugiau spalvų. Tai skatins kūrybiškumą, todėl nevertėtų jų bijoti. Jas vertėtų tarpusavyje derinti, kad nebūtų sukurtas disbalansas namų interjere. Geriausia, jei jos būtų švelnesnės, pavyzdžiui, gelsva, melsva, pilka. Tokios neutralios spalvos paįvairins vaiko kambarį, bet labai nesiskirs nuo likusių spalvų.

• Animaciniai personažai. Dažna vaiko svajonė būna turėti daiktus su animaciniais personažais. Tai gali būti ir stalinė lempa ar ant sienos pavaizduota dalis. Kambarys turėtų būti pilnas žaislų, vis dėlto jie turėtų turėti savo vietą kambaryje. Tai gali būti spintelė arba vieta ant lovos.

Vaikiškos lovos mašinos gali paįvairinti visą kambarį. Šios gali būti įvairių dizainų – nuo Ferrari iki paprastos mašinos. 3D detalės ir šviečiančios lempos suteiks tikroviškumo, o vaikus skatins svajoti dar daugiau. Tai gali būti ne tik lova, bet ir žaidimų aikštelė.

• Baldų komplektas. Dažnai baldai gali būti iš anksto suderinti, todėl juos nebūtina pirkti atskirai. Taip išsaugomas tvarkingas namų dizainas. Kas suteikia namams tvarkos. Ypač kai vaikai dažnai išmėto žaislus.

• Minkšti žaislai gali būti ne tik žaidimo dalis, bet ir priderinta namų interjero dalis. Vaikams žaidžiant juos galima panaudoti, vis dėlto jie pagyvina visą kambarį. Taip pat galima prie vaikiškos lovos mašinos priderinti ir kilimų su kelių atvaizdavimo. Tai galės tapti ir trasa mašinų lenktynėms.

Vaikai gali tapti pagalbininkais

Pats vaikas turi savo viziją, kaip jo kambarys turėtų atrodyti, todėl keičiant kambario dizainą jo galima paklausti, kaip jis nori matyti kambarį. Vis dėlto juk būtent jis turės vėliau jame leisti laiką. Vaikui leidžiant padėti, jis jausis padedantis ir įtrauktas į veiklą.