Kita

Naudoti ar nauji dviračiai vaikams?

Vaikui fizinis aktyvumas ypač svarbu – vaikui judant jis stiprėja, tampa aktyvesnis ne tik namuose, bet ir mokykloje, jam lengviau susikaupti. Būtent todėl būtina vaiką sudominti sportu, tam padėti gali įvairūs būdai. Vienas iš galimų – dviračiai. Vaikai juos ypač mėgsta, kadangi tai gali daryti su draugais, o pats važiavimas teikia malonumą. Galimi nauji arba naudoti dviračiai, kadangi vaikai juos greitai išauga.

Kokie naudotų dviračių privalumai?

Būdas sutaupyti. Vaikai ne tik greitai keičia drabužių dydį, bet ir daiktus, kurie jiems priklauso. Žaislai tampa nebeįdomūs, drabužiai per trumpi, o dviratis per mažas. Kadangi vaikas tik pratinasi prie šio važiavimo technikos jo nereiktų skubinti. Pirmi dviračiai privalo būti su pagalbiniais ratukais, pats turėtų dėvėti apsaugos priemones.

Kokybė nebūtina. Vaikų dviratis turi pasižymėti saugumu, vis dėlto jis neturėtų išvysti didelio greičio, todėl jie yra pigesni, nes pagrindinė funkcija yra važiuoti. Sugedusį dviratį galima sutvarkyti ir jis vėl veiks pagal kriterijus ir standartus. Būtina įvertinti nusidėvėjimą ir rinktis remontą ar įsigyti naują. Naudoti dviračiai gali būti pritaikyti ne vienam vartojimui, todėl nevertų išmesti netinkamo. Jį galima parduoti arba padovanoti.

Atsargus apsipirkimas

Perkant tiek naujus, tiek naudotus dviračius būtina atsižvelgti, kad žinomų dviračių įmonės nepardavinėja dviračių labai pigiai. Tai gali būti ir vogti dviračiai. Tai dažnai pasitaiko turguje arba skelbimuose. Būtina įsitikinti tiek perkant sau, tie savo vaikams, kad dviratis įsigytas iš patikimų šaltinių. Pasikonsultuokite su ekspertais, kurie išmano šią sritį, kokie dviračiai yra tinkami pirkimui ir naudojimui.

Naujo dviračio pirkimas – kaip išsirinkti?

Vis dėlto jei nusprendėte pirkti naują dviratį savo vaikui, pasidomėkite, kokie dviračiai tinkami ilgesniam vartojimui, kad nereiktų greitu metu pirkti naujo. Naudoti dviračiai yra pigesni, vis dėlto technikos būklė būna geresnė naujų dviračių. Kartais vis dėlto prikelti dviratį į gyvybę yra net brangiau ir trunka ilgiau už naujo pirkimą. Naujas dviratis privalo būti patogus, todėl vaikas turi jį išmėginti prieš pirkimą.