Be kategorijos

Nauji mokslo metai – nauja avalynė

Ruduo – sezonas, kuris siejasi su įvairiais pokyčiais tiek gamtoje, tiek gyvenime. Vaikams – tai metas grįžti į darželius ir mokyklas. Tam, kad viskas vyktų kuo sklandžiau, svarbu tinkamai pasiruošti: pasirūpinti ne tik įvairiomis kanceliarinėmis priemonėmis, drabužiais, bet ir avalyne. Taigi, kokie rudeniniai batai vaikams verti atsiduri kiekvieno spintoje?

 

Platus asortimentas

 

Vaikiškos avalynės asortimentas šiuo metu išties didžiulis, todėl rinktis yra iš ko. Nepriklausomai nuo to, ieškote batų berniukui ar mergaitei, rekomenduojama atkreipti dėmesį, kad darželyje ar netgi mokykloje prireikia ne vienos poros avalynės. Nešiojimui lauke verta įsigyti šiltus ir tvirtus batukus, su kuriais koja nesušlaptų net ir šokinėjant per didžiausias balas. Bene geriausiais variantas – įvairaus tipo aulinukai, kurie gali būti tiek trumpesniu, tiek ilgesniu aulu.

 

Avalynė pritaikyta darželiui

 

Kaip jau buvo minėta, einant į darželį dažniausiai reikia papildomos avalynės, skirtos būtent nešiojimui viduje. Tai nėra rudeniniai batai vaikams, tačiau dauguma juos perka būtent prieš naujus mokslo metus. Specialiai mažiesiems sukurta žaisminga, įvairiais paveikslėliais dekoruota avalynė. Ji pasižymi išskirtiniu lengvumu ir patogumu, todėl ją lengva apsiauti. Verta išskirti ir tai, kad šie bateliai dažniausiai būna užsegami lipdukais arba turi prilaikančią gumytę.

 

Berniukams rekomenduojama išvaldyti įvairaus stiliaus mėlynos, pilkos, juodos ar kitos norimos spalvos kambarines šlepetes. Tuo tarpu mergaitėms labai patinka įvairūs rožiniai ar melsvi atspalviai. Mažuosius labai žavi ir įvairūs animaciniai herojai, todėl taip papuoštą avalynę avėti būna daug smagiau.

 

Stilingam įvaizdžiui sukurti

 

Jei norite sukurti išskirtinį įvaizdį, jums gali patikti žemės spalvų rudeniniai batai vaikams. Jų dizainas beveik nesiskiria nuo suaugusiųjų avalynės, todėl lengvai suderinsite savo ir mažylio stilių. Be to, tokie bateliai yra labai universalūs, todėl tinka tiek berniukams, tiek mergaitėms.

 

Jei ieškote avalynės savo mažiesiems, ši informacija jums gali būti naudinga. Pasinaudokite jais ir išsirinkite sau labiausiai patinkančias prekes. Neturite laiko vaikščioti po parduotuves? Nieko tokio – naujus batelius galite įsigyti ir internetu. Svarbiausia gerai įvertinti kojytės dydį ir pačią avalynę.