Namai

Pagalbiniai vaikų šviestuvai

Šviestuvo pagrindinė funkcija – apšviesti erdves ir joms suteikti spalvų. Juos pasirenkame pagal namų interjero dizainą. Modernūs šviestuvai pasižymi neįprastomis minimaliomis detalėmis, klasikiniai – visur derantys ir ilgaamžiški, o skandinaviški pasižymi natūraliomis spalvomis ir panašiai. Vis dėlto vaikų kambaryje reikia atsižvelgti į tai, kad vaikas dažniausiai turi problemų einant miegoti ar keliantis ryte. Kaip padėti savo gali pakonsultuoti „Ekoliumenas“ šviestuvai Kaune ir kituose Lietuvos miestuose.

Kokią paskirtį šviestuvas įgauna vaikų kambaryje?

• Apšviečia tamsiuosius kampus. Vaikai dažnai turi tiek įsivaizduojamų draugų, tiek priešų. Apsaugoti juos nuo „pavojų“ gali padėti įprastas šviestuvas. Ramesnis vaiko miegas tampa užtikrintas, kas ypač svarbu vaiko augimui. Pailsėjęs vaikas pasižymi žvalumu, gera nuotaika, todėl kiekvienas tėvelis turi užtikrinti savo vaikui.

• Padeda pabusti. Mažyliui vis dar svarbu priprasti prie dienos ritmo, todėl tam tikra pagalba gali padėti. Vieni šviestuvai gali būti iš anksto sureguliuoti, kad užsidegtų tam tikrą valandą. Apšvietimas nebus įkyrūs ir ryškus, todėl vaikas pabus nuo malonios atmosferos.

• Žaislas šviestuvas skamba lyg du nesuderinami dalykai, „Ekoliumenas“ šviestuvai Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose siūlo juos įsigyti su mėgstamais animaciniais personažais. Tai taps puikia dekoracija kambariui, o vaikas pabus ir užmigs su gera nuotaika.

• Lengvas įjungimas ir išjungimas, kad būtų lengva juo naudotis bet kuriam šeimos nariui. Vieni šviestuvai gali su laiko funkcija. Tai reiškia, kad nustačius tam tikrą laiką jis išsijungs ar įsijungs.

Vaiko miegas privalo būti užtikrintas

Nuo to ar vaikas bus pailsėjęs priklauso ne tik nuotaika, bet tai gali nulemti ir jo sveikatą. Tėvai turi prižiūrėti, kad vaikas laiku užmigtų ir pabustų, be abejo, tam tikro amžiui aktualus ir pietų miegas. Kokybiškas miegas užtikrins tiek sveiką augimą ir brendimą.

„Ekoliumenas“ šviestuvai Kaune ir kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose užtikrins vaikiškų šviestuvų pasiūlą. Užtikrintą pagalbą suteiks šios parduotuvės ekspertai, kurie patars kokie šviestuvai vaikiškam kambariui suteiks spalvų ar kaip iš anksto nustatyti švietimo laiką.