Priežiūra ir ugdymas

Patarimai prieš nešiojant breketus vaikams

Išvaizda yra itin svarbus dalykas. Ypač, jeigu yra kalbama apie šypseną. Jeigu jau pastebėjote, kad Jūsų vaiko dantys užaugo nelygūs – svarbu pagalvoti apie breketus. Tačiau, iš pradžių gali būti itin didelė nežinomybė ir iškilti itin daug klausimų apie tai. Taigi, dabar mes papasakosime, į ką pirmiausia reikėtų atkreipti dėmesį.

 

Atsižvelkite į kainą

 

Svarbu atkreipti dėmesį į kliniką, kurioje dės Jūsų vaikui breketus. Jos visos yra skirtingos ir skiriasi ne tik kokybe, bet ir kokios yra breketų kainos. Svarbu, jog iš pradžių gerai išsinagrinėtumėte, kokios kainos daugiausia vyrauja ir jokiais būdais nesirinkite pirmos pasitaikiusios klinikos, nes galite skaudžiai nudegti.

 

Taip atsitiko ir internete komentavusiai Alvydei: „Kai mano dukrai reikėjo breketų, visada maniau, kad šios paslaugos kainos neturėtų itin skirtis. Dėl šios priežasties, pasirinkau netinkamą variantą ir keliavau į pirmą pasitaikiusią odontologijos kliniką. Negana to, kad su manimi ir mano dukryte kalbėjo šiurkščiai, bet dar ir sumokėjome, lyg būtų breketus sudėję ne tik dukrai, bet ir man. Dabar išmokau pamoką ir patariu ją visiems.“

 

Rekomendacijos

 

Renkantis tinkamą kliniką, svarbu pasirinkti tokią, kuri išlaikytų ne tik geros breketų kainos, bet ir kokybiško darbo balansą. Čia labiausiai pasitarnauja komentarai. Pasiskaitykite daugiau atsiliepimų iš tų, kurie jau išbandė šią paslaugą. Taip geriau išsiaiškinsite, ar verta rinktis šią dantų gydymo įstaigą.

 

Taip pat, jeigu klinika turi socialinius tinklus, svarbu atsižvelgti į pateiktas fotografijas. Neretai atsiliepimų skiltyje galima rasti ir fotografijų, kaip atrodo klientų dantys prieš ir po breketų nešiojimo. Taip puikiai galėsite įvertinti, ar verta pasirinkti būtent šią dantų gydymo įstaigą.

 

Dantų priežiūra

 

Kai jau žinote, kur kreipsitės dėl dantų breketų, būtinai su savo vaiku pasidomėkite dėl atitinkamos priežiūros ir supažindinkite su tuo savo atžalą. Įspėkite, jog vaikas tinkamai valytų ir prižiūrėtų, jeigu prireiks nešioti dantų gumytes – aptarkite jų nešiojimo reikalingumą. Be to, priminkite vaikui, jog odontologų bijoti nereikia.

 

Pasiruošimas šiai procedūrai nėra itin didelis, tačiau labai svarbus. Nepamirškite pasirinkti įstaigos, kurioje yra optimalios breketų kainos, taip pat, pasidomėkite rekomendacijomis bei supažindinkite vaiką su priežiūra.