Vaikiški drabužiai

Praktiški patarimai perkantiems drabužius vaikams

Ne paslaptis, kad užauginti vaikus kainuoja labai daug pinigų. Vien tik toks mažas drabužėlis kaip šliaužtinukai galutinėje sumoje gali atsieiti iš ties nemažą sumelę. O kur dar įvairiausi žaislai, kokybiški vaikiški maisteliai, edukacinės knygutės ir visa kita. Tikriausiai, patiems drabužėliams visgi išleidžiama daugiausiai pinigų. Dėl itin greito vaikų augimo šie yra greitai išaugami ir reikalingi pakeisti naujais. Dar vyresniame amžiuje, kai prasideda žaidimai ir pasaulio atradimai, apranga supurvinama kas kelios minutės. Maisto, purvo dėmės taip pat ne lengviausiai išsiplauna, todėl juos ilgainiui reikia išmesti ir atrasti pakaitalą naujais. Kad išlaidos būtų bent kiek mažesnės drabužių skyrelyje, pateiksime keli patarimus, kuriuos iš tiesų išbandžius galima sutaupyti ne vieną eurą.

Tamsių spalvų

Paprastai vaikams, o ypač mažiems kūdikėliams, įprasta pirkti šviesius drabužėlius. Pavyzdžiui, švelnios rožinės spalvos šliaužtinukai atrodo itin mielai. Vis dėlto, ieškantiems būtų sutaupyti vertėtų rinktis tamsių spalvų drabužėlius. Apskritai, tamsiais drabužiais ne daug tėvų ryžtasi rengti savo atžalas. Tikriausiai vis dar išlikusi nuomonė, kad tamsios spalvos reiškia blogus, negatyvius dalykus. Nuo šių tėvai kiek įmanoma labiau siekdami apsaugoti savo atžalas vengia ir juodos spalvos kenyčių, romperiukų, ar kitų vaikiškų drabužių.

Įvairiems sezonams tinkantys

Atsispirti madoms sunku ne tik patiems, bet ir rengiant jaunąsias atžalas. Besišypsantys vaikai reklaminiuose stenduose atrodo be galo žaviai,  taip būtų tikriausiai net jeigu šie būtų aprengti purvinais, ar nepatraukliais drabužėliais. Juk svarbiausia veido išraiška ir emocijos. Siekiant sutaupyti, svarbu neleisti mažųjų šypsenoms jums suvilioti ir pasilikti prie jau turimo spintos turinio. Šliaužtinukai yra universalus drabužis, tinkantis tiek žiemą tiek vasarą. Priklausomai nuo to, ar šis yra ilgomis, ar trumpomis rankomis, šis tiks tiek karštą vasaros dieną, tiek šaltą žiemos naktį. Būtent dėl to, jų nebūtina keisti keičiantis sezonams.

Unisex drabužiai

Vis labiau populiarėja abejoms lytims tinkantys drabužiai ne tik suaugusiems, bet ir vaikams. Tai gali būti puiki išeiti, jeigu turite ne vieną atžalą, ar planuojate šeimos pagausėjimą. Dar nesunešioti ir nesutrinti drabužėliai tiks tiek mergaitėms, tiek berniukams.

Sutaupyti galima visur ir visada, svarbiausiai kritiškai įvertinti tiek turimą spintos turinį, tiek reklamas, kurios siūlo įsigyti tokius pačius marškinėlius visomis vaivorykštės spalvomis.