Vaiko kambario interjeras

Stilingi būdai, kaip įkurti vaiko kambarį

Vaikai ypatingai daug laiko praleidžia leisdami laisvalaikį savo kambaryje. Ši vieta yra skirta miegojimui, žaidimams, mokymuisi. Tai tartum turi būti atspindys jų charakterio bruožams. Vis dėlto pasimesti tarp idėjų yra ypatingai lengva. Be ko tikrai bus sunku išsiversti tai – LED panelės. Šio kambario apšvietimas be abejonės turi būti atitinkamas.

Kaip sutvarkyti vaiko kambarį?

• Šviesus, šiltas, spalvingas interjeras. Pirmiausia, vertėtų sukurti neutralų foną, kuris padėtų išryškinti kitas interjero detales. Mediniai žaislai tikrai tiks ne tik žaidimams, bet interjerui. Žaismingi tapetai gali sukurti ne tik tekstūros ir švelnių atspalvių harmoniją.

• Rausvas mergaitės kambarys. Nors šiais laikais dažnai atsisakoma stereotipinių pasirinkimų, vis dėlto tai gali būti naudingas sprendimas, jei norite, kad mergaitė jaustųsi kaip princesė. Tokiame kambaryje ypač tiks supama kėdė, ant kurios galėsite sekti pasakas ir migdyti vaikutį. Taip pat ant kambario sienos galima nutapyti medį, kuris suteiktų kambariui originalumo. LED panelės padės tinkamai apšviesti tokio tipo vaiko kambarį.

• Vintažinio stiliaus interjeras. Rami ir švari atmosfera – ypatingai svarbi vaiko kambariui. Paprasti mediniai daiktai ir baldai tam ypač tiks. Taip ant kėdės galima pakabinti minkštą iš kailio pagamintą pledą. Taip pat kambario aplinkai sukurti vertėtų rinktis mažas detales, kurios tiks prie bendro kambario temos. Tai gali būti kilimas, paveikslas ar kita.

• Balta, balta, kur dairaisi. Skirtingų tonų balta spalva gali suteikti šilumos ir jaukumo. Nes juk būtent tai turėtų suteikti vaiko kambarys. Akcentavimui skirti galima rinktis kitas neutralias spalvas. Ypač tinka rinktis melsvą spalvą. Mažos lemputės sukurs dangaus fantaziją. LED panelės tinka šiam darbui.

• Spalvinga – tai žaisminga. Šis interjeras tiks vaikams, kurie pasižymi energija ir gera nuotaika. Vintažiniai žaislai ir kitokios kūrybingos meno išraiškos padės vaikams jaustis kūrybingiems. Tai gali būti skirti tiek mergaitės, tiek berniuko kambariui.

Vėliau vaikai renkasi patys

Kūdikystės laikotarpiui tėveliai pasirenka, kas kūdikiui yra tinkama. Ūgtelėjus vaikas jau pats gali reikšti savo norus ir nuomonę, ir tai tikrai vertėtų skatinti. Juk nuo to priklauso vaiko charakteris.