Vaiko kambario interjeras

Svajonių miegamasis mergaitei neišlaidaujant

Mažos mergaitės dar nėra labai išrankios ir gerai nežino, kokio miegamojo jos norėtų, tačiau jauni tėvai dažniausiai stengiasi išpildyti net ir menkiausius mažųjų pageidavimus, norus ir įgeidžius. Netgi taupant paskutinius centus, siekiama sukurti patalpą, kurioje vaikui būtų gera augti. Ir tai visai nėra sudėtinga. Panagrinėjome kelias detales ir paskaičiavome, kam reikėtų paskirti didžiąją santaupų dalį, o ką galima rasti ir mažesnėse prekybos vietose ar net naudotų daiktų krautuvėlėse.

Didesnioji dalis santaupų – lovai

Lova mergaitei yra labai svarbu kambario ir pačios mergaitės gyvenimo dalis. Juk čia ji žaidžia su lėlėmis, miega popiečio miego ir sapnuoja naktimis. Lova dažnai tampa žaidimų nameliu, o kartais atstoja ir visą kambarį. Tai bene labiausiai kambariui estetikos pridedantis baldas, papildantis interjerą ir jį užbaigiantis. Jeigu tuo abejojate, tiesiog įsivaizduokite kambarį, kuriame lovos nebūtų. Lova kambaryje kuria istorijas. Ir visiškai nesvarbu, kad šios netikros, išgalvotos ar kitokios. Jos yra vaikystės dalis, tad jei norite nuolat matyti laimingą savo mergaitės veidą, investuokite į patogią, žaismingu dizainu išsiskiriančią ir ilgaamžę lovą.

Dekoruojame kambarį

Kai jau lova kambaryje stovi ar bent jau galvoje yra nusižiūrėtas variantas, formuoti kambario dizainą yra daug lengviau. Nes lova kambaryje yra ne tik užbaigiamasis akcentas, bet ir viso interjero dizaino ašis. Tad nesijaudinkite, jei pasirinkta lova mergaitei bus nestandartinė ar išskirtinė – svajonių miegamąjį sukurti su nestandartine lova bus daug lengviau.

• Nebijokite spalvų. Rausvos spalvos tiulio užuolaidos ir prie langų uždangų spalviškai deranti patalynė – vienas jaukiausių ir estetiškai patraukliausių variantų. jeigu pasirinkta lova turi papildomą rėmą, namelio stogo formą ar kažką panašaus, drąsiai galite ir miegamą baldą papuošti jaukia tiulio užuolaidėle, kuri leis mergaitei susikurti asmeninį savo kampelį. Juk kartais taip trūksta idėjų, kai norisi sunaudoti visą įsigytą audinį – štai Jums ir idėja.

• Nepalikite plikų sienų. Plikos sienos yra nuobodžiausias dalykas. Vieną sieną galite papuošti jaukiu sveikinančiu užrašu, kaip pavyzdžiui: „Karolinos karalystė“ ar kažką panašaus. Kita siena gali būti dekoruota lentynėlėmis, kuriose jaukiai sutūps mergaitės žaislai ir knygutės. Beje, lentynėles nesudėtinga padaryti ir patiems. Tai dažnai kainuoja mažiau nei pirkti iš žymių prekybos centrų.

• Pagalvėlės, kilimai ir kiti minkšti dalykai. Taip taip, vaikų miegamojo dar vienas iš esminių, daug nekainuojančių elementų yra tiesiog minkšti ir malonūs liesti dalykai. Jie ne tik leis, kad pasirinkta lova mergaitei atrodytų jaukiau, bet ir taip pat suteiks daugiau galimybių pačiam vaikui keisti interjerą. Tai ne tik dekoratyvinės pagalvėlės ar minkšti kilimai, bet ir pledai, sėdmaišiai. Visa tai kuria patrauklų interjerą, o milžiniškų pinigų tikrai nekainuoja.
Sukurkite savo mažajai princesei tokį kambarį, kuriame ji jaustųsi laiminga ir turėtų spalvingą vaikystę. Šiam aspektui miegamojo interjeras turi tikrai nemažai įtakos.