Kita

TĖVELIŲ RŪPESTIS – TINKAMA LOVELĖ VAIKAMS

Vaikai taip greitai auga, pirmiausia, tai pastebime su pirmais išaugtais drabužiais, vėliau ir mažoji vaikiška kėdutė keičiama į didesnę ir kiti baldai tampa nebenaudingi. Taip pat ir su vaikiška lova – šis miegojimui skirtas baldas, nors ir toks jaukus mažyliui, ankščiau ar vėliau pakeičiamas į suaugusiojo.

Vis dėlto nenorint per daug išlaidauti, galima rinktis protingai ir iš anksto pirkti didesnę lovelę. Tokiu būdu jos nereiks keisti kas metus ir nebus papildomų išlaidų. Elektroninė baldų parduotuvė baldaipl.lt siūlo atkreipti dėmesį, kad kartais tik viena lovelė gali būti skirta trims vaikams. Kas gali būti geriau, nei pasakų skaitymas visiems savo mažyliams? Tai puikus būdas sutaupyti erdvės ir leisti laiką su visais vaikais. Juk didesnė šeima – ne tik pasižymi rūpesčiu, bet ir laimės ir pilnatvės simboliu.

Kokiu būdu visi vaikai tilps į vieną lovą?

Vaikiška lova gali būti dviejų aukštų ir išskirstyta į dalis, tokiu būdu nesijaus erdvės stokos. Visi vaikai pritars, kad geriau skirti daugiau vietos žaidimų aikštelei, nei lovoms. Nors vis dėlto svarbu išsirinkti tinkamai, kad vaikų miegu būtų tinkamai pasirūpinta.

Pagal ką reiktų rinktis lovą?

Vieną dieną taip jau nutinka, kad vaikas pabunda įspirtomis kojomis į lovos rėmą. Kad taip nenutiktų, pirmiausias kriterijus turėtų būti – ūgis. Tačiau to neužtenka, kad lova tiktų užtektinai, jei kamuoja nemiga, nugaros skausmai, besirenkant lovą vertėtų atkreipti dėmesį ir į vaiko svorį. Kartais lovai reikia tvirtumo, būtent tada reiktų rinktis tam skirtą medieną – ąžuolą ar maumedį. Abi šios medienos rūšys pasižymi ilgaamžiškumu ir stiprumu.

Internetinė svetainė baldaipl.lt siūlo įvairiausių rūšių medienos baldus. Būtent todėl vaikiška lova gali būti detaliai ir iš anksto suplanuota. Reikia nepamiršti, kad vertėtų pasirūpinti ir drėgmei atspariu čiužiniu, o jei renkate savo kūdikiui, kad čiužinys būtų su didesniais oro tarpais galvos srityje. Tokiu būdu bus pasirūpinta ne tik miegu, bet ir saugumu. Vaikams tai ypač svarbu, kadangi jie nesugeba pasirūpinti savimi, o miegas jų augimo procesui ypač būtinas.