Vaikiški drabužiai

Universalus ir praktiškas kūdiko drabužėlis

Kūdikio gyvenimo metu, svarbus visokeriopas komfortas, kurį užtikrina ne tik mažylio tėveliai, bet ir patogūs drabužėliai. Drabužėliai itin svarbūs, ne tik savo išoriniu stiliumi, bet ir funkcionalumu, kuris užtikrina lengvą, nevaržomą ir malonų pojūtį, žaidžiant ar miegant. Kone patogiausias ir pirmu numeriu mažylio drabužėlių garderobe yra laikomas smėlinukas kūdikiams. Smėlinukai tai universaliausi ir praktiškiausi kūdikių drabužėliai, dėl savo kokybiškų audinių, spalvinės gamos ir dydžio įvairovės, kurią užtikrina internetinė vaikiškų drabužėlių parduotuvė Smelinukas.lt. 

Kokybiškas audinys

Dažniausiai kūdikių smėlinukai yra gaminami iš medvilnės, pasižyminčios minkštumu, kūnui maloniu ir nedirginančiu bei nesukeliančiu išbėrimų audiniu. Dažnai bežaisdami kūdikiai įsipurvina, tačiau bijoti nereikia, nes šis audinys pasižymi puikiu dėmių pasišalinimu. Todėl renkantis medvilninį smėlinuką, tikrai nereikia bijoti dėl neįskalbiamų dėmių arba jautriai vaiko odai nepritaikytų drabužėlių.

Smėlinukų spalvinė gama

O smėlinukų spalvų įvairovė išties įspūdinga. Nepaisant to, mėgstantiems stilingą kūdikio įvaizdį galima rinktis iš modernių marškinukų tipo smėlinukų, paprastų kasdienių ar laisvalaikio stiliaus madingus smėlinukus dekoruotus daiktų aplikacijomis. Smėlinukas kūdikiams ypatingas ne tik įvairiomis spalvomis, kurias sudaro šviesūs pasteliniai atspalviai, bet ir ryškios spalvos, bet ir smelinukas.lt siūloma skirtingų raštų drabužėlių pasiūla.

Dydžių įvairovė

Smėlinukų dydžio pasirinkimas kūdikiams turi taip didelę pasirinkimo skalę. Yra vaikiškų drabužėlių parduotuvių, kuriose smėlinukų dydžio pasirinkimas vyrauja nuo 0-1mėn. iki 18-24mėn. Būtina pažymėti, kad kūdikių smėlinukų pasirinkimas parduotuvėje dažniausiai apsistoja ties vienerius metus sulaukusio vaikelio smėlinuko dydžio. Na o štai, kai kur požiūris yra šiek tiek kitoks ir kai kurie gamintojai siūlo smėlinukus kūdikiams nuo 12mėn. iki 4metų vaikams.  Argi ne puiku?

Pritaikyti skirtingam orui

Jeigu dar neįsitikinote, kad  smėlinukas kūdikiams yra ypač praktiškas, pažvelkime į dar vieną gerą šio vaikiško drabužėlio dėvėjimo galimybę, kurią užtikrina smelinukas.lt. Smėlinukus galima rinktis tiek šiltam tiek vėsesniam orui, kadangi, smėlinukas trumpomis rankovėmis yra naudojamas esant šiltesniam orui ir labiau atviros rankos, leidžia kvėpuoti kūdikio odai. Ilgesnių rankovių smėlinukas labiau pritaikytas vėsesniam orui, norit labiau daugiau pridengti ir tokiu būdu palaikyti šilumą.

Kūdikių smėlinukas tai itin praktiškas ir universalus drabužėlis tiek mergaitėms tiek berniukams, kurį dėvėti galima bet kuriuo metų laiku ar  proga. Puošnumas, paprastumas, spalvos, minkšta ir patogi medžiaga, leidžia užtikrinti komfortišką ir ramų kasdienį kūdikio gyvenimą.