Vaiko kambario interjeras

Vaikiškos lovos pasirinkimas: svarbiau dizainas ar komfortas?

Kai kalba pasisuka apie vaikų miegamojo interjerą, nemažai tėvų daugiausiai dėmesio skiria kambario kūrybiškam dizainui. Juk čia vaikai praleidžia didžiąją dalį savo laiko: žaidžia, mokosi, bendrauja, ilsisi. Poilsis – štai ties kur vertėtų susikoncentruoti. Tad mes šįkart būtent apie poilsio zoną: nuo lovos iki to, kokie vaikiški čiužiniai mažyliams yra tinkamiausi.

Graži lova – dar ne viskas

Nemažai tėvų linkę vežtis vaikus kartu apsipirkti. Ypatingai tuomet, kai ieškoma jų miegamojo dalių. Vyrauja įsitikinimas, kad vaikai nemiegos savoje lovoje, jei ši nebus tokia, kokios jie norėtų. O juk tas perėjimas iš tėvų lovas į savo nuosavą kambarį daugeliui tampa tikru, sunkiai įveikiamu iššūkiu. Tad ką daryti?

Na, rinktis su vaikais lovą galima. Svarbiausia, atsižvelgti į jos išmatavimus ir priderinti kambario dizainą prie lovos dizaino. tai galioja tuo atveju, jei kambarį galima lengvai performatuoti į naują dizainą. Jei to padaryti neišeina, rinkitės kažką neutralesnio. Na, aišku, pagelbės ir sienų lipdukai. Tačiau renkantis lovą, daug svarbiau už išorės dizainą yra jos pritaikymas, funkcionalumas ir komfortas. Paskutiniajam kriterijui įtakos daugiausiai turi vaikiški čiužiniai. Tad trumpai kalbant apie pačią lovą, rinkitės atitinkamą dydį ir nesikoncentruokite tik ties lovos dizainu. Tai gali turėti nedaug naudos, nes jeigu vaikui bus nepatogu, jis nemiegos net karališkoj lovoj.

Čiužinys – gera vaikų poilsio pagrindas

Norite iškraustyti vaiką į atskirą kambarį? Skirkite daugiau dėmesio lovos komforto užtikrinimui. Vienas iš variantų, kaip užtikrinti, kad vaikas norėtų miegoti atskiroje lovoje – atsižvelkite į tai, ant kokio čiužinio jis miegojo iki šiol. Jei miegodavote kartu ant Jūsų čiužinio, kuris buvo vidutinio kietumo, geriausia, kad ir jo lovoje būtų panašaus kietumo čiužinys.

Atsižvelkite į medžiagas. Mažiausiems mūsų žmonėms labiausiai rekomenduojami kokosiniai vaikiški čiužiniai. Jie gerai vėdinasi, yra antibakteriniai ir hipoalerginiai, tad galima garantuoti, kad bus ne tik malonu, bet ir saugu sveikatai miegoti. Be to, jie tokie malonūs, kad greičiausiai miegoti ant jų norėsite ir Jūs. Ironiška, tačiau taip tikrai būna.

Dizainas visada turėtų likti antroje vietoje. Norite, kad vaikas nebijotų, jaukiai jaustųsi ir kokybiškai pailsėtų? Investuokite į čiužinį. Tai svarbiausia.